Soffa DUX svart skinn

Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn
Soffa DUX svart skinn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DUX, soffa, 3-sits, benställning i stål, 1900-talets andra hälft, svart skinn, sitthöjd ca 40, längd 200 cm

Slitage, ett ryggskinn med lagning

734719

2020-02-10