Hummerbestick WMF

Hummerbestick WMF
Hummerbestick WMF
Hummerbestick WMF
Hummerbestick WMF
Hummerbestick WMF
Hummerbestick WMF

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

WMF / WURTEMBURGISCHE METALLWARENFABRIK, hummerbestick, 6 st., 1920/30-tal, längd 19 cm

Bruksslitage.

734728

2020-02-14