Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
WMF / WURTEMBURGISCHE METALLWARENFABRIK, hummerbestick, 6 st., 1920/30-tal, längd 19 cm
Bruksslitage.
734728
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här