Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
TESKEDAR, 30 st, silver, sent 1800-tal respektive 1900-tal, av olika modell, delvis spiralvridna skaft, Sverige och Norge, längd 11,5-13,5 cm, total vikt 318 gram.
Bruksslitage, gravyr.
734733
2020-02-14