Teskesdar

Teskesdar
Teskesdar
Teskesdar
Teskesdar
Teskesdar
Teskesdar

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TESKEDAR, 30 st, silver, sent 1800-tal respektive 1900-tal, av olika modell, delvis spiralvridna skaft, Sverige och Norge, längd 11,5-13,5 cm, total vikt 318 gram.

Bruksslitage, gravyr.

734733

2020-02-14