Pigtittare / lådspegel

Pigtittare / lådspegel
Pigtittare / lådspegel
Pigtittare / lådspegel
Pigtittare / lådspegel
Pigtittare / lådspegel
Pigtittare / lådspegel

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

PIGTITTARE / LÅDSPEGEL, 1950/60-tal, massiv teak, längd 28, bredd 17, höjd 43 cm

Smärre bruksslitage

734748

2020-02-15