Silver jugend

Silver jugend
Silver jugend
Silver jugend
Silver jugend
Silver jugend
Silver jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SENAPSKANNA, SALTKAR, 2 delar, jugend, fullmaktstämplade C.G Hallberg, Stockholm, 1918, båda med hamrad dekor, glasinsatser, höjd 3- 8 cm, vikt ca 90 g

Bruksslitage, glasinsatser med smärre nagg, två skedar i nysilver medföljer.

734749

2020-02-14