Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, delvis skuren dekor, vitmålade med förgyllda detaljer, sitthöjd ca 46 cm

734761

2020-02-07