Endre Nemes Komposition

Endre Nemes Komposition
Endre Nemes Komposition
Endre Nemes Komposition
Endre Nemes Komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1964, blandteknik med collage på duk, monterad i distansram, ca 49x28,5 cm

734762

2020-02-08