Gustaf Fängström

Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström
Gustaf Fängström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF FÄNGSTRÖM (1905-1999): (2) Hamnbild, Komposition med hus, signerade och daterade Fängström 56 resp 57, olja på pannå, ca 31x47 resp 32x42 cm

734764

2020-02-08