Fischel, verandagrupp

Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

FISCHEL, karmstol, 1930-tal, lackerat böjträ, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage

734769

2020-02-15