Staffan Liljefors oljemålning

Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning
Staffan Liljefors oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Sträckande fåglar, signerad och daterad -65, olja på duk, ca 33x41 cm

734778

2020-02-06