Föremål i silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÖREMÅL i silver (19) 2 saltkar, servettringar, kaktång, dosor, sockerskål m m, övervägande 1900-tal och med svenska kontrollstämplar, höjd mellan ca 2.12,5 cm, vikt ca 600 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
734782
2020-02-16