Klubbat för:
2 400 SEK
1 200 SEK
CHAMPAGNEGLAS, 12 st, Boda glasbruk, 1900-talets mitt, kristall, slipad dekor, höjd ca 11,5 cm, signerade Boda
Ett glas med nagg
734802
2020-02-16