Champagneglas Boda glasbruk

Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk
Champagneglas Boda glasbruk

Klubbat för:

2 400 SEK

1 200 SEK

CHAMPAGNEGLAS, 12 st, Boda glasbruk, 1900-talets mitt, kristall, slipad dekor, höjd ca 11,5 cm, signerade Boda

Ett glas med nagg

734802

2020-02-16