Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, oljehus i fasettslipat glas, skaft i alabaster, lampfot i zink, brännare i mässing, skärm med etsad dekor
Bruksslitage, liten spricka vid skärm
734804
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här