Spegel samt lampetter

Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter
Spegel samt lampetter

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

SPEGEL samt LAMPATTER, 3,dlr, 1930-tal, Swedish Grace, tämpade Svenskt Tenn OHL, mått på spegel ca 74x27, höjd på lampetter ca 30 cm

Bruksslitage

734805

2020-02-16