Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
SPEGEL samt LAMPATTER, 3,dlr, 1930-tal, Swedish Grace, tämpade Svenskt Tenn OHL, mått på spegel ca 74x27, höjd på lampetter ca 30 cm
Bruksslitage
734805
2020-02-16