Spegelbyrå Jugend

Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend
Spegelbyrå Jugend

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i fanerad i mahogny, byrån med 4 lådor, uppsats med fasettslipad spegel samt 4 lådor, beslag i mässing, höjd 190, 104x54 cm

Smärre slitage

734807

2020-02-14