Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i fanerad i mahogny, byrån med 4 lådor, uppsats med fasettslipad spegel samt 4 lådor, beslag i mässing, höjd 190, 104x54 cm
Smärre slitage
734807
2020-02-14