Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KABINETTSKÅP, tidigt 1900-tal, höjd 28,5 cm, bredd 30 cm, intarsia med olika träslag

Jalusiskåpet kärvar, smärre slitage

734809

2020-02-14