Kabinettskåp, barock

Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock
Kabinettskåp, barock

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KABINETTSKÅP, barockstil, 1800-tal, två dörrar med bakomliggande lådor och fack, höjd 42, bredd 37 cm

Smärre slitage, list saknas

734810

2020-02-14