Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavla med arabiska siffror, förgylld, skuren dekor, höjd ca 110 cm, nyckel o pendel finns

Smärre ytskador

734827

2020-02-07