Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Kust vid Vadstena, signerad samt daterad 1906, olja på pannå, ca 27x32 cm
734831
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här