Sigge Bergström oljemålning

Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Kust vid Vadstena, signerad samt daterad 1906, olja på pannå, ca 27x32 cm

734831

2020-02-16