Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Port, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 26x34 cm
Smäre färgbortfall
734833
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här