Skrivbord ek Jugend
2020-02-10
734851
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, ek, 1900-talets början, jugend, 8 lådor, höjd ca 75, 136x87 cm, nyckel medföljer
Slitage, fläckar