Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, kupa i färgat glas, samt patinerad koppar, höjd ca 37 cm (med kedja)

Funktionen garanteras ej, slitage

734852

2020-02-14