Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Portrait", signerad och daterad i trycket henri Matisse-35 , ur Verve nr 5-6, färglitografi, bildmått 32x23 cm
734861
2020-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här