Rolex herrarmbandsur

Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLEX, armbandsur, stål, ca 1940-tal, manuell, plexiglas, refnr. 1573, läderarmband med spänne i guldmetall, diameter 29 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, senare visare, skadad kronhals, slitage

734866

2020-02-09