Bordsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-talets mitt, mässing, 4 funktioner, klocka, termometer, barometer, hygrometer, vridbar, 8 dagars gångreserv, höjd ca 16,5 cm
Fungerar ej vid försäljningstillfället, funktion garanteras ej, visst slitage
734879
2020-02-10