Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, Imhof, Schweiz, 1900-talets mitt, mässing, 4 funktioner, klocka, termometer, barometer, hygrometer, vridbar, 8 dagars gångreserv, höjd ca 16,5 cm

Fungerar ej vid försäljningstillfället, funktion garanteras ej, visst slitage

734879

2020-02-10