Jaeger-LeCoultre
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, bordsur, 1970-tal, mässing, plexiglas, manuellt verk, 8 dagars gångreserv, boettnr. 428, höjd 16, längd 21 cm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor, undertill med ristat personnummer
734882
2020-02-10