Jaeger-LeCoultre

Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre
Jaeger-LeCoultre

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, bordsur, 1970-tal, mässing, plexiglas, manuellt verk, 8 dagars gångreserv, boettnr. 428, höjd 16, längd 21 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre repor, undertill med ristat personnummer

734882

2020-02-10