Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HUGO LEPIK: Göteborgs hamn, olja på duk, signerad, 50 x 61 cm.
Zustandsbeschreibung
734907
2020-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner