Hugo Lepik oljemålning

Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning
Hugo Lepik oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HUGO LEPIK: Göteborgs hamn, olja på duk, signerad, 50 x 61 cm.

Zustandsbeschreibung

734907

2020-02-22