Byrå 1800-talets andra hälft
2020-02-08
734915
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 3 dlr, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 153, 98x57 cm
Toppskiva med spricka, smärre torrsprickor o fanérskador, nyckel saknas