Tuggummiautomat
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUGGUMMIAUTOMAT, 1900-talets andra hälft, märkt "Rubbini & C. S.n.C BO", sannolikt Italien, lila glittrig, på hjul, höjd ca 174, diameter på klotet ca 80 cm
Smuts, repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
734920
2020-02-10