Kassaskrin 1800-tal

Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal
Kassaskrin 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASSASKRIN, 1800-talets andra hälft, stål, med handtag, höjd ca 17, 27x21 cm, nyckel finns

734922

2020-02-10