Folke Ohlson soffbord

Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord
Folke Ohlson soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, Bodafors, 1960-tal, fanérad i valnöt, stämplad under skivan Folke Ohlsson Bodafors 1961, höjd exkl. skiva 50, 154x60 cm

Brukssliatge, skiva med märken, lite blekt

734930

2020-02-08