Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffbord, Bodafors, 1960-tal, fanérad i valnöt, stämplad under skivan Folke Ohlsson Bodafors 1961, höjd exkl. skiva 50, 154x60 cm
Brukssliatge, skiva med märken, lite blekt
734930
2020-02-08