Barvagn 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARVAGN, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, delvis betsad, dekor av blomsterslingor, höjd ca 67, 72x50 cm

Smärre ytskador

734931

2020-02-08