Klocktillbehör till fickur samt armbandsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLOCKTILLBEHÖR, urtavlor till armbandsur samt fickur, bl.a Omega, Certina, rubiner, fickursverk, fodringar, flertalet fjädrar, balansaxlar, uppdragsaxlar, forniturer till armbandsur

Ej genomgånget, slitage och skador

734933

2020-02-10