Klocktillbehör till fickur samt armbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLOCKTILLBEHÖR, urtavlor till armbandsur samt fickur, bl.a Omega, Certina, rubiner, fickursverk, fodringar, flertalet fjädrar, balansaxlar, uppdragsaxlar, forniturer till armbandsur
Ej genomgånget, slitage och skador
734933
2020-02-10