Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, LJUSSTAKAR, 1 par, glas, signerade Tapio Wirkkala -3412 samt etikettmärkta, höjd ca 15 cm
Smärre slitage i botten
734948
2020-02-14