Tapio Wirkkala ljusstakar

Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar
Tapio Wirkkala ljusstakar

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, LJUSSTAKAR, 1 par, glas, signerade Tapio Wirkkala -3412 samt etikettmärkta, höjd ca 15 cm

Smärre slitage i botten

734948

2020-02-14