Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, klädd i svart konstskinn, lös sittplymå, nackkudde, sitthöjd ca 37 cm

Smärre slitage

734950

2020-02-12