Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, KOPPAR, KANNOR, 8 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, höjd ca 4-10 cm, tallrikarna diam 12 cm
Smärre slitage, nagg, tallrik med hårspricka
734957
2020-02-14