Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR MED FAT och KOPPAR, 4 dlr, porslin, Kina, Qianlong 1736-95, dekor i emaljfärger och järnoxid, en kopp med vapendekor, höjd ca 4-6 cm, diam 12 cm
Smärre slitage, nagg
734976
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här