Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, partnerdesk, 1940-tal, mahogny, mässingsdetaljer, lådor med rotfanér, höjd ca 65,90x58 cm

Skiva med slitage och torra partier, ställvis kraftigt.

734982

2020-02-09