Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerad i pyramidmahogny, 4 lådor, höjd ca 69, 63x35,6 cm, nycklar finns

Fanerbortfall, skador, sprickor

735005

2020-02-10