Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPANSK SKOLA (omkring 1600): Kristus med törnekrona, olja på furupannå, målningen något reducerad, 40x33 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Lagning, retuscher
735010
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här