Linneskåp

Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp
Linneskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, tidigt 1900-tal, pardörrar, invändigt med hyllplan, senare bemålad, höjd ca 187, 100x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, nyckel fungerar ej, olåst

735023

Päivämäärä:

2020-02-16