Linneskåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, tidigt 1900-tal, pardörrar, invändigt med hyllplan, senare bemålad, höjd ca 187, 100x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, nyckel fungerar ej, olåst
735023
Päivämäärä:
2020-02-16