Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, 1960-tal, JOC Vetlanda, fanerad i ek, på hjul, skiva i laminat, vändbar, svart/vit, höjd ca 52, 120x65 cm
735033
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här