Karl Erik Ekselius

Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius
Karl Erik Ekselius

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, 1960-tal, JOC Vetlanda, fanerad i ek, på hjul, skiva i laminat, vändbar, svart/vit, höjd ca 52, 120x65 cm

735033

2020-02-10