Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SITTPUFF/BÄNK, Italien, 2000-tal, ben i aluminium, klädsel i stoppad lila textil, sitthöjd ca 35, 68x112 cm
Smärre slitage
735039
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här