Sittpuff Italien

Sittpuff Italien
Sittpuff Italien
Sittpuff Italien
Sittpuff Italien

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SITTPUFF/BÄNK, Italien, 2000-tal, ben i aluminium, klädsel i stoppad lila textil, sitthöjd ca 35, 68x112 cm

Smärre slitage

735039

2020-02-14