Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, månbord, sengustaviansk, 1800-tal, fanerad med mahogny, nedåt avsmalnade ben, senare bemålat, höjd 73, 103,5x50 cm

Slitage, renoverad

735049

2020-02-10