Mattel Barbie och Ken dockor samt kläder
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL BARBIE OCH KEN DOCKOR, huvudsak 1960-tal, bestående av Barbie märkt 1958 samt Ken märkt 1960, garderob med galgar, olika kläder för båda Ken och Barbie, originalförpackningar till dockorna
Minimalt slitage, förpackningarna med visst slitage
735050
2020-02-16