Mattel Barbie och Ken dockor samt kläder

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL BARBIE OCH KEN DOCKOR, huvudsak 1960-tal, bestående av Barbie märkt 1958 samt Ken märkt 1960, garderob med galgar, olika kläder för båda Ken och Barbie, originalförpackningar till dockorna

Minimalt slitage, förpackningarna med visst slitage

735050

2020-02-16