Blomställning

Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning
Blomställning

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

BLOMSTÄLLNING, 2 st, järn, 1900-talets slut, trappstegsformad, höjd 74, bredd totalt 120, djup ca 59 cm

Smärre slitage

735057

2020-02-16