Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, teak. Emmaboda möbelfabrik, 1960-tal, utdragbar låda, samt tidningshylla, höjd 53, 48x36 cm
Smärre slitage, invändigt enstaka fläck
735061
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här