Sängbord teak Emmaboda

Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda
Sängbord teak Emmaboda

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, teak. Emmaboda möbelfabrik, 1960-tal, utdragbar låda, samt tidningshylla, höjd 53, 48x36 cm

Smärre slitage, invändigt enstaka fläck

735061

2020-02-16