Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, empirestil, 1900/2000-tal, 3 ljuspunkter, mässing, skärm i målad plåt, for i marmor, höjd ca 68 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

735072

2020-02-16