Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, empirestil, 1900/2000-tal, 3 ljuspunkter, mässing, skärm i målad plåt, for i marmor, höjd ca 68 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
735072
2020-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner